Polikarbonāta siltumnīcas Polikarbonāta siltumnīcas

Norēķinu veidi

1. Skaidrā naudā gan privātpersonām, gan juridiskām personām! Norēķiniem skaidrā naudā tiek pieņemti tikai Euro (EUR).

3. Internetbanka vai bankas pārskaitījums: par precēm Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, operators Jums nosūta rēķinu uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi apmaksai. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru.

3. Līzings: Sadarbībā ar „Best lizings” piedāvājam līzinga iespējas pirkumiem.

 

 Līzings sadarbība ar   Norēķinu veidi par pirkumu

Sadarbībā ar „Best lizings” piedāvājam līzinga iespējas pirkumiem no 70.00 līdz 4500 EURO. Līgumu iespējams noslēgt mūsu birojā, vai arī preču saņemšanas vietā – pašlaik tikai Rīgas pilsētas un Rīgas rajona teritorijā. No citiem reģioniem ir jāierodas personīgi mūsu birojā, lai noformētu aizdevuma dokumentus.

Lai veiktu pirkumu līzingā:

  1. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam ar darba stāžu ne mazāk kā 3 mēneši esošā darba vietā. Turklāt tiks pārbaudīta Jūsu kredītvēsture visos lielākajos kredītinformācijas birojos.
  2. Kreditēšanas termiņš ir no 3 līdz 36 mēnešiem.
  3. Piedāvājam kreditēšanu BEZ pirmās iemaksas.
  4. Atsevišķos gadījumos kredītņēmejam var tikt pieprasīts galvotājs.
  5. Izvēlētās preces jāievieto iepirkumu grozā, un jāveic reģistrācija un pasūtījums, norādot apmaksas veidu „Līzings”, vai arī zvanot pa telefonu operatoram norādot apmaksas veidu “Līzings”.
  6. Nākamajā pasūtīšanas procesa solī PrecesDarbam.lv operators izsūtīs Jums līzinga pieteikuma anketu e-pastā aizpildīšanai Jums izdevīgā laikā, vai, sniedzot visu nepieciešamo informāciju, operators to izdarīs Jūsu vietā.
  7. Pieteikuma anketā būs jānorāda Jūsu darba vieta, izpeļņa un citi līzinga noformēšanai nepieciešamie dati.
  8. Pēc pasūtījuma un pieteikuma informācijas saņemšanas mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma datus.
  9. Pēc Jūsu telefoniskas piekrišanas mūsu menedžeris nosūtīs pieteikumu līzinga kompānijai un saņems atļauju līguma slēgšanai (šī procedūra aizņem ne vairāk kā stundu laika). Kad atļauja būs saņemta, mēs sagatavosim līgumu un preces pavaddokumentus, un jūs varēsiet saņemt preci mūsu birojā, vai arī Jūsu norādītajā adresē, kur arī notiks līguma parakstīšana atbilstoši preces pieejamībai un piegādes noteikumiem.
  10. Līguma parakstīšanas brīdī Jums jābūt sagatavotai Jūsu pasei. (ja vēlaties piegādi, tad jāsagatavo pases kopija)

*Preces saņemšanas brīdī Jums būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apmaksas apstiprinājums. 

*Parakstot Preču pavadzīmi Pircējs ar savu parakstu apliecina, ka piegādes brīdī preces iesaiņojums un prece nebija bojāta, un prece ir noteiktajā skaitā, sortimentā, krāsā un tā atbilst pasūtījumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *